Sektöre Yenilikçi Yaklaşım

Sepetimdekiler
Sepet Tutarı :

Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

0
Lüks Taşlı Bileklik Standı ( 144 Adet )
Lüks Taşlı Bileklik Standı ( 144 Adet )

Lüks Taşlı Bileklik Standı ( 144 Adet )

2.793,00
İstediğiniz yere istediğiniz gibi konumlandırabileceğiniz lüx taşlı bileklik standımızla mağaza içerisindeki kârlılığınızı yüksek seviyelere çıkartacaksınız. Ahşap lüx taşlı bileklik standımızın yüksekliği 80 cm’dir ve içerisinde toplam 144 adet bileklik bulunmaktadır.
Ürün Kodu 553310
Ürün Grubu HEDİYELİK-AKSESUAR
Miktar

Kadınlarımızın talep ettiği lüx taşlı bileklikliler, her zaman en gözle ürünlerden birisidir. Eşlerinin onlara hediye olarak da alabilecekleri bu lüx taşlı bilekleri, aynı şekilde lüks bir stant üzerinde sergilemekteyiz.
Sergilediğimiz her bileklik kendine has bir tasarıma ve lüks bir taşa sahiptir. Kadınların kombinlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri bu lüx taşlı bileklikler, her zaman mağazalarınızın en gözdesi olacaktır.
Standımızın ergonomikliği de her zaman sizlere kolaylık sağlayacak özelliğe sahiptir. İstediğiniz yere istediğiniz gibi konumlandırabileceğiniz lüx taşlı bileklik standımızla mağaza içerisindeki kârlılığınızı yüksek seviyelere çıkartacaksınız.
Ahşap lüx taşlı bileklik standımızın yüksekliği 80 cm’dir ve içerisinde toplam 144 adet bileklik bulunmaktadır. Sipariş etmeniz durumunda demonte şeklinde sizlere ulaşır ve montaj için gerekli olan tüm ekipmanı paket içerisindedir.

Buna Bakanlar Bunlara Da Baktı

İnsanların dikkatini üzerine çeken ve ürünlerin detaylı bir şek ilde sunulmasını sağlayan, yeni mağaza içi ürün tanıtım stantlarımızla eskiyi rafa kaldırarak modern bir sisteme geçmekteyiz.