Sektöre Yenilikçi Yaklaşım

Sepetimdekiler
Sepet Tutarı :

Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

0
Oto Ayna Kokusu Standı ( 36 Adet )
Oto Ayna Kokusu Standı ( 36 Adet )

Oto Ayna Kokusu Standı ( 36 Adet )

1.252,00
Standımızın ergonomik ve minimal yapısı sayesinde mağazanızın her yerinde rahatlıkla kullanılabilir durumdadır. Yüksekliği sadece 20 cm olan karton oto ayna kokusu standımız36lı olup ister kasa üstünde, ister raf üstünde isterseniz de mobil tezgahlarınızda konumlayabilirsiniz.
Ürün Kodu 517361
Ürün Grubu KOZMETİK-TEKSTİL
Miktar

Araç sahiplerinin en çok tercih ettiği aksesuarlardan birisi olan oto ayna kokularını farklı farklı stantlarla insanlara sunmaktayız. İçerisinde birbirinden ferah ve özel kokuların olduğu standımızda her araç sahibi kendi istediği kokuyu bulacaktır.

Standımızın ergonomik ve minimal yapısı sayesinde mağazanızın her yerinde rahatlıkla kullanılabilir durumdadır.

Yüksekliği sadece 20 cm olan karton oto ayna kokusu standımızı 36lı olup ister kasa üstünde, ister raf üstünde isterseniz de mobil tezgahlarınızda konumlayabilirsiniz. İstediğiniz her yerde satışa dönüştürebileceğiniz standımız çok pratik bir şekilde taşınabilir ve kurulabilirdir. İçindeki kokuların şişeleri de tasarımsal olarak şık bir özelliğe sahiptir. Bu da onu tercih edilen bir duruma sokmaktadır.

Standımızı sipariş etmeniz doğrultusunda sizlere demonte şeklinde ulaşmaktadır. İçerisinde bulunan tüm ekipmanları ile de kolayca kurulumu sağlanmaktadır.

İnsanların dikkatini üzerine çeken ve ürünlerin detaylı bir şek ilde sunulmasını sağlayan, yeni mağaza içi ürün tanıtım stantlarımızla eskiyi rafa kaldırarak modern bir sisteme geçmekteyiz.