Sektöre Yenilikçi Yaklaşım

Sepetimdekiler
Sepet Tutarı :

Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

0

Şanlı Tarihimiz Baskılı Pleksi Anahtarlık Standı ( 240 Adet )

Şanlı Tarihimiz Baskılı Pleksi Anahtarlık Standı ( 240 Adet )
Şanlı Tarihimiz Baskılı Pleksi Anahtarlık Standı ( 240 Adet )

Şanlı Tarihimiz Baskılı Pleksi Anahtarlık Standı ( 240 Adet )

3.984,00
Standımız ergonomikliği sayesinde mağazanızın içerisinde her yerde kullanılabilmektedir. Yüksekliği 54 cm olan standımızın içerisinde 240 adet anahtarlık sergileyebilmekteyiz.
Ürün Kodu 557376
Ürün Grubu ANAHTARLIK
Miktar

Günlük hayata bakıldığında en çok kullanılan ürünlerin başında anahtarlar gelmektedir. İş yeri, ev ve farklı alanlar olmak üzere çok sayıda anahtar insanların çantalarında, ceplerinde veya çekmecelerinde durmaktadır. Bunları da hem şık görünmesi hem de kaybolmaması için anahtarlıklarla süslemektedirler. Biz de insanların anahtarlıklara olan bu ilgisini satış avantajına dönüştürmek için baskılı pleksi anahtarlıklardan oluşan bir stant geliştirdik.
Birbirinden farklı ve renkli tasarımlara sahip olan anahtarlıklarımız, insanların ilgilisi kolaylıkla çekmekte ve satışa yöneltmektedir. Sasta kalitesine sahip olan anahtarlıklarımız, dayanıklı ve kendine has tasarımlarla üretilmiştir. Özel olarak da paketlediğimiz baskılı pleksi anahtarlıklarımız, insanların kalite algısına da hitap etmektedir.
Standımız ergonomikliği sayesinde mağazanızın içerisinde her yerde kullanılabilmektedir. Yüksekliği 54 cm olan standımızın içerisinde 240 adet anahtarlık sergileyebilmekteyiz. Tezgah üstü veya raf üstünde rahatlıkla sergileyebileceğiniz standımız kârlılığınızı yükseltecektir.
Siparişinizin doğrultusunda baskılı pleksi anahtarlık standımız demonte şeklinde gelmektedir. Tüm montaj aparat ve aksesuarları içerisinde yer almaktadır.

Buna Bakanlar Bunlara Da Baktı

İnsanların dikkatini üzerine çeken ve ürünlerin detaylı bir şek ilde sunulmasını sağlayan, yeni mağaza içi ürün tanıtım stantlarımızla eskiyi rafa kaldırarak modern bir sisteme geçmekteyiz.