Sektöre Yenilikçi Yaklaşım

Sepetimdekiler
Sepet Tutarı :

Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

0

Yetişkin Gözlük Standı ( 400 adet )

Yetişkin Gözlük Standı ( 400 adet )
Yetişkin Gözlük Standı ( 400 adet )

Yetişkin Gözlük Standı ( 400 adet )

30.400,00
Standımız modern ve şık bir görünüme sahiptir. Ayaklarına yerleştirdiğimiz tekerlekler sayesinde kolay taşınabilmektedir. Mağaza içerisinde rahatlıkla istenilen ve en hareketli yerde konumlanabilmektedir. Boyu 180 cm olan standımızın içerisinde toplam 300 adet gözlük bulunmaktadır.
Ürün Kodu 499148
Ürün Grubu GÖZLÜK VE SAAT
Miktar

Gözlükler herkesin en çok tercih ettiği aksesuarların başında gelmektedir. Gözlükler özellikle günlük kombinlere şıklık katmaktadır. Güneşten korunmak amacıyla da kullanılmaktadır. Uzun yola çıkanlar bu amaçla daha çok kullanmaktadır. Biz de kitlelerin bu isteklere uygun olacak şekilde yetişkin gözlük standı ürettik. İçerisinde renkli ve farklı tasarımlara sahip olan gözlüklerin olduğu standımız birçok yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Standımızın ahşap oluşu da modern ve şık bir görünüme sahiptir. Ayaklarına yerleştirdiğimiz tekerlekler sayesinde kolay taşınabilmektedir. Mağaza içerisinde rahatlıkla istenilen ve en hareketli yerde konumlanabilmektedir. Boyu 180 cm olan standımızın içerisinde toplam 300 adet gözlük bulunmaktadır.

Sipariş etmeniz durumda demonte şeklinde gelecektir. Tüm montaj ekipmanı paket içerisindedir.

 

Buna Bakanlar Bunlara Da Baktı

İnsanların dikkatini üzerine çeken ve ürünlerin detaylı bir şek ilde sunulmasını sağlayan, yeni mağaza içi ürün tanıtım stantlarımızla eskiyi rafa kaldırarak modern bir sisteme geçmekteyiz.