Sektöre Yenilikçi Yaklaşım

Sepetimdekiler
Sepet Tutarı :

Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

0

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yenilikçi ve gelişim odaklı bir vizyonla 2009 yılında Mustafa ÜNAL tarafından Konya’da kurulan Sasta, yaptığı yatırım ve genişleyen network ağıyla artık yepyeni bir yüze sahip.

Özellikle mağazalarda sergilenmek üzere stant üretimi gerçekleştiren Sasta, bu stantları ürün kategorisine göre özel olarak tasarlamaktadır. Mağaza içerisinde hem belli bir alana hakim olup hem de dikkat çekici bir görselliğe sahip olan bu stantlar ile alışverişe büyük bir etki etmektedir. Tokadan saate, çoraptan gözlüğe kadar yaklaşık 100 çeşite yakın bir çok ürün kategorisi için ayrı ayrı stantlar üreten ve bu stantları ürünleriyle birlikte teslim eden Sasta, tüm Türkiye pazarına ulaştırarak geniş kitlelere ulaşmaktadır. Büyük hedeflere dünya pazarına da giriş yapan Sasta, gelecek planlamaları arasında güçlü bir marka kimliği ve dünya pazarına hakim bir yapıyı hedeflemektedir.

İnsanların dikkatini üzerine çeken ve ürünlerin detaylı bir şek ilde sunulmasını sağlayan, yeni mağaza içi ürün tanıtım stantlarımızla eskiyi rafa kaldırarak modern bir sisteme geçmekteyiz.